SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

Nyitott ajtók 2019. december

A tartalomból:

- Testvériskolánk, az ortenburgi Evangélikus Reáliskola pedagógusai látogattak el novemberben Szombathelyre, hogy bepillantsanak gyülekezetünk és iskolánk mindennapjaiba.

- 20. alkalommal szervezte meg a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség jótékonysági vásárát advent első vasárnapján. Az ünnepi alkalomról láthatnak összefoglalót.

- December 3-án negyedik alkalommal rendezték meg a Mi is ITT vagyunk gálaműsort a Savaria Moziban, melyen színpadra léptek és bemutatkozhattak a Johanneum fogyatékos fiataljai is.

- Fennállásának egy éves évfordulóját ünnepelte nemrég a Mózeskosár Evangélikus Nevelőszülői Hálózat. Adventben Zalagereszegen találkoztak a nevelőszülők és a nevelt gyermekek, s egy közös délutánt töltöttek együtt.

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és
10.30-kor családi istentisztelet

Az istenfélőkben gyönyörködik az Úr, azokban, akik az ő szeretetében bíznak.

(Zsolt 147,11)

Jézus mondja: Mert aki Isten akaratát cselekszi, az az én testvérem és az én anyám.

(Mk 3,35)

Számlaszám: