Dolgozóink

Sátory Károly
igazgató, fizika tanár

Oláhné Németh Mónika
igazgatóhelyettes, matematika, fizika tanár

Németh Gyöngyi
művészeti igazgatóhelyettes, testnevelő tanár, dráma- és színház pedagógus

Gregersen-Labossa György
iskoláért felelős lelkész

Varga-Bodó Anita
gazdasági ügyintéző

Tancsics Flóriánné
gazdasági ügyintéző

Bolla Norbertné
iskolatitkár

Ádám Eszter
tanító, 1.b

Badicsné Dobai Edit
angol nyelvtanár

Bartos Eszter
római katolikus hitoktató

Békefi Eszter
tanító 2.b, német nyelvtanár

Borsos Beatrix
osztályfőnök 8.a, ének-zene tanár

Cseriné Kiss Judit
osztályfőnök 8.b osztály, magyar nyelv és irodalom, ének tanár

Dalos Tibor
osztályfőnök 5.a osztály, történelem, földrajz tanár

Dománé Horváth Edit
matematika, fizika tanár, napközis tanár

Ferencz Ágnes
angol tanár, napközis tanár

Füzesi Zsuzsanna
osztályfőnök, tanító 4.a, fejlesztő pedagógus

Gregersen-Labossa Ágnes
osztályfőnök, tanító 2.a, fejlesztő pedagógus

Gömbös Katalin
tanító, evangélikus hitoktató, fejlesztő pedagógus

Gulyás Judit
osztályfőnök 6.a osztály, testnevelő tanár

Juhász Valéria
osztályfőnök 7.a, informatika, techinka, kémia tanár

Kacziba Éva
hegedű tanár

Kerti Áron
fúvós tanár

Kiss Barna
fúvós tanár

Kovács Andrea
német nyelvtanár

Kovács Szabolcsné
tanító (GYES)

Kozma Györgyi
osztályfőnök, tanító 1.a osztály, technika tanár

Kósáné Sipos Rita
római katolikus hitoktató

Lakner-Bognár András
zongora tanár

Mesterházy Csilla
tanító 4.b, fejlesztő pedagógus

Molnár Péter
néptánc oktató

Müller Péter
zongora tanár

Nagy Szilvia
tanító 4.a, angol nyelvtanár

Nagyné Petró Judit
pedagógiai asszisztens

Némethné Asbóth Éva
osztályfőnök 2.b osztály, könyvtáros

Némethné Németh Tímea
tanító 2.a, német nyelvtanár

Pápai Bettina
tanító, 3.a

Pintér Julianna
tanító 3.b

Schmallné Csákvári Gyöngyi
osztályfőnök, tanító 4.b, biológia, földrajz tanár

Soósné Poór Katalin
hegedű tanár

Szabó-Ambrus Eszter
tanító

Szabóné Nagy Eszter
tanító (GYES)

Szenkovics Éva
osztályfőnök, tanító 3.a, fejlesztő pedagógus

Sziráczky Rita
zenés gimnasztika, játékos gyermektánc tanár

Szombathelyi Noémi
tanító, 1.a

Takács Ilona
osztályfőnök 5.b osztály, matematika, rajz tanár

Tomcsányi Kovács Szilvia
osztályfőnök 6.b, magyar nyelv és irodalom tanár, drámapedagógus, napközis tanár

Dr. Tóthné Gősi Enikő
osztályfőnök 7.b, német, matematika tanár

Tóth Zsolt
testnevelés tanár

Varanka Krisztina
osztályfőnök, tanító 1.b, könyvtáros, fejlesztő-differenciáló pedagógus

Vörös Ágnes
osztályfőnök, tanító 3.b

Ziskóné Bődi Anett
táncpedagógus