Volt Reményikes növendék a Savaria Szimfonikus Zenekarban

Nagyszabású, teltházas ünnepi koncerttel indult el az újabb komolyzenei évad a Bartók-teremben.

Az idén 50 éves Savaria Szimfonikus zenekar első hangversenye a „ Reményikes szíveket” is megdobogtatta, hiszen amellett, hogy tanárainkat is láthattuk-hallhattuk a színpadon (Soósné Poór Katalin és Bak Orsolya tanárnőket, illetve Kiss Barna, Kerti Áron és Hotzi Péter tanár urakat), régi növendékünk Rákos Júlia is szerepelt. Muszorgszkij  Egy kiállítás képei című művének szaxofonszólóját nagy sikerrel játszotta. A Grazi Zeneművészeti Egyetem hallgatójaként a jövő héten már Ravel Bolerójában közreműködik a Grazi Szimfonikus Zenekarban.

A közönség soraiban, a bérletesek közt örömmel láttunk Reményikes szülőket és középiskolás diákjainkat is. Az évadhoz sok sikert kívánunk, mint ahogy a sok-sok zenetanuló növendékünknek is az új tanévre!

Próba után Juli a régi zenetanárok körében ( alsóban Kiss Barna és Völgyi Bálint furulyára, felsőben Kerti Áron szaxofonra tanította)

Koncert után Áron tanár úrral