Szép Magyar Beszéd verseny

Iskolánk a hosszú évek hagyományait felelevenítve idén újra megrendezte a Szép Magyar Beszéd verseny iskolai fordulóját a felső tagozatos diákok számára, ahol közel húsz gyermek mérettette meg szép kiejtését és kifejező olvasását.

Közülük az 5-6. évfolyamosok kategóriájában 1. helyezést Pintér Dóra (6. a), 2. helyezést Horváth Jázmin (6.b), 3. helyezést Farkas Lilla (6.a) és Horváth Belián (6.b) tanulók,

7-8. évfolyamon 1. helyezést Kóta Júlia (7.a), 2. helyezést Kovács Kincső (7.a), 3. helyezést Sas Erzsébet Katalin (7.b) értek el.

A megyei fordulón iskolánkat Kóta Júlia, Kovács Kincső, Pintér Dóra és Horváth Jázmin tanulók képviselték.

Kategóriájukban megyei 2. helyezett Kóta Júlia, 3. helyezett Pintér Dóra lettek.

Felkészítőjük: Tomcsányi-Kovács Szilvia tanárnő