Zárónapok az olvasótáborban

Az utolsó két nap is gyorsan elröppent az Olvasótáborosoknak.

Voltak moziban, a Kutyaparádé című filmen, s megtanulták sok-sok híres magyar ember nevét, akik tevékenységükkel dicsőséget és hírnevet hoztak kis hazánknak. Az utolsó napon mesét írtak csapatonként, így hallottuk a Hortobágyi húsos palacsinta, a Tejfölös lángos, a Hortobágy, a Mátyás király és a Puskás Ferenc csapattagok közösen alkotott és illusztrált munkáit. Zsolti bácsi szervezésében vidám és izmokat megmozgató sorversenyekkel koronázták meg a hetet.

Szép nyarat kívánunk mindenkinek!

Napi ige

Könnyem lett a kenyerem éjjel és nappal, mert egész nap ezt mondogatják nekem: Hol van a te Istened?

(Zsolt 42,4)

Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm erőtlenség által ér célhoz.

(2Kor 12,9a)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács