Zárónapok az olvasótáborban

Az utolsó két nap is gyorsan elröppent az Olvasótáborosoknak.

Voltak moziban, a Kutyaparádé című filmen, s megtanulták sok-sok híres magyar ember nevét, akik tevékenységükkel dicsőséget és hírnevet hoztak kis hazánknak. Az utolsó napon mesét írtak csapatonként, így hallottuk a Hortobágyi húsos palacsinta, a Tejfölös lángos, a Hortobágy, a Mátyás király és a Puskás Ferenc csapattagok közösen alkotott és illusztrált munkáit. Zsolti bácsi szervezésében vidám és izmokat megmozgató sorversenyekkel koronázták meg a hetet.

Szép nyarat kívánunk mindenkinek!

Napi ige

De ha nem hisztek, nem maradtok meg!

(Ézs 7,9b)

Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.

(1Tim 6,12)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács