Vasi Néptáncpanoráma

Szombaton népzenészek, néptáncosok, kézműves mesterek népesítik be a Berzsenyi teret - a Vasi Néptáncpanorámáról a reményikes néptáncosok sem hiányozhatnak!
Vasi Néptáncpanoráma tárul az érdeklődők elé október első szombatján a Berzsenyi téren. A rendezvény célja a szülőföld hagyományos értékeinek, Vas megye néptánc-népzenei és kézműves hagyományainak népszerűsítése. Színpadi bemutatók, gyermekprogramok, magyar és nemzetiségi táncházak, kézműves kirakodóvásár és fotókiállítás várja az érdeklődőket.

A Reményik iskola művészeti növendékei is szép számmal részt vesznek az eseményen: a délután folyamán bemutatkozik a Bölicze és a Bariska-Möndölecske csoport, az esti záró műsorban pedig a Vasi Kislegényczéh, majd a Szökős és a Berke tagjai is színpadra lépnek.

Részletes információk, teljes program: