Várjuk a Johannita elsősegélynyújtókat!

Az alsós osztályok után december 17-én a felsős évfolyamok is megismerkedhettek az elsősegélynyújtás alapjaival.

Gregersen-Labossa György lelkész áhítatában ismertette a Johannita Lovagrend történetét és a Segítőszolgálat munkáját, ezt követően pedig Horváth Balázs mentőtiszt tartott bemutatót az elsősegélynyújtás alapjairól. Az előadás végén Balázs rengeteg kérdést kapott, bátorított mindenkit, hogy kérdéseiket nyugodtan hozzák magukkal a szakkörre és mindegyikre választ fognak kapni. "Másokon segíteni egy olyan csodálatos dolog az ember életében, amely egész életen át elkísér" - válaszolta Balázs az egyik hozzá intézett kérdésre. 
Akik kedvet éreznek magukban, hogy elsajátítsák az elsősegélynyújtás ismereteit, sebimitációkat készítsenek, egy klassz csapathoz tartozzanak, és kipróbálják, valóban mennyire jó érzés másokon segíteni, azok jelentkezését várjuk a szakkörre!

Napi ige

Légy kegyelmes, Uram, mert bajban vagyok.

(Zsolt 31,10)

Nektek pedig még a hajatok szála is mind számon van tartva. Ne féljetek!

(Lk 12,7)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács