Újabb néptáncos sikerek

Ismét bemutatkoztak iskolánk néptáncos tehetségei. Április 25-én Pápán rendeztek szólótáncversenyt, amely egyben a Gyermek Néptáncosok Országos Szólótáncfesztiváljának közép-dunántúli regionális válogatója volt.

Itt azok a szombathelyi táncosok is színpadra léphettek, akik márciusban, a Sopronban rendezett nyugat-dunántúli eseményen betegség miatt nem tudtak bemutatkozni.

Az Arthofer Nóra - Gadányi Miklós páros, valamint a Badics Dóra - Németh Barnabás páros vasi és felcsíki székely táncokkal állt a közönség elé. Táncosaink hiteles, stílusos, a tánc élményszerűségét tükröző produkciókkal örvendeztették meg a zsűri tagjait – akik rátermettségüket arany minősítéssel díjazták.

Gratulálunk néptáncosainknak és felkészítőiknek!

Napi ige

Ha vízen kelsz át, én veled vagyok, és ha folyókon, azok nem sodornak el. Ha tűzben jársz, nem perzselődsz meg, a láng nem éget meg téged.

(Ézs 43,2)

Mit féltek, ti kicsinyhitűek?

(Mt 8,26a)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács