Testvériskolánk nyerte az egyházi iskolák vetélkedőjét

A Reményik napok keretein belül idén is megrendezésre került az egyházi iskolák közötti vetélkedő.

Az idei évben hét csapat vett részt vetélkedőnkön. A soproni Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola két csapattal is nevezett. Rajtuk kívül a győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, a pápai Gyurátz Ferenc Általános Iskola, a bobai tagintézményünk csapata, valamint testvériskolánk a komáromszentpéteri Kossányi József Alapiskola és Óvoda csapata vett részt a házigazda csapaton kívül.

A vetélkedő idei témái közé került Kossuth Lajos, Túrmezei Erzsébet és id. Lucas Cranach élete és munkássága.

A végig rendkívül szoros és izgalamas vetélkedőt a komáromszentpéteri csapat nyerte meg.

A győztes csapat

A verseny végeredménye:

I. helyezett: Kossányi József Alapiskola és Óvoda - Komáromszentpéter

II. helyezett: Gyurátz Ferenc Általános Iskola - Pápa

III. helyezett: Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium - Győr

IV. helyezett: Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola - Sopron

V. helyezett: Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola - Sopron