Téli mesék

A Szamárfül projekt ezúttal a Téli mesék című előadásával látogatott el Szombathelyre, s hozott két mesét alsósaink számára.
Az egyik a Holle anyó, a másik pedig egy kortárs mese, Az elfelejtett lények boltja.
A Holle anyó történetét az előadásban a lusta lány szájából hallhatták a gyerekek, aki hol is töltené ideje nagy részét, mint az ágyban. Meséje közben megelevenedett az ágy, és benne a párnák, a lepedők, a takarók új életre keltek. Mire mondókájának végére ért, nagy változáson ment keresztül.
A másik történet főszereplője egy karácsonyi angyal volt. De nem csak egy a sok közül, hanem az utolsó karácsonyi angyal, Ariella, aki véletlenül megleli a nagyvárosban az Elfelejtett lények boltját. Ez a bolt telis-tele van különlegesebbnél különlegesebb lényekkel, de mind közül a legfurcsább maga a bolt tulajdonosa, Gubanc, egykori ködmanó.
A gyerekek mindkét előadást nagyon élvezték. Köszönjük a Szamárfül projektnek az emlékezetes délutánt!

Napi ige

Légy kegyelmes, Uram, mert bajban vagyok.

(Zsolt 31,10)

Nektek pedig még a hajatok szála is mind számon van tartva. Ne féljetek!

(Lk 12,7)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács