"Télbe zárva" rajzpályázat sikerek

Iskolánk diákjai idén is szép számmal vettek részt a Dési iskola által meghirdetett Télbe zárva című rajzpályázaton, hat tanulónk munkája díjazásban részesült. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek!

13 intézményből 195 pályamunka érkezett, ebből 50 gyermek díjazásban részesült. A díjazottak a kreatív ajándékcsomag mellé oklevelet, a pályázaton minden résztvevő gyermek emléklapot kapott. Az apró kezek munkáiból 2022. február 17-én tárlat nyílt az iskola aulájában, a díjazott alkotások mellett minden beküldött pályamunka a kiállítás részét képezi. A kiállításról készült videófelvétel a Dési Iskola honlapján, az alábbi linken megtekinthető:

„Télbe zárva” rajz- és képzőművészeti verseny a Désiben - Dési Huber István Általános Iskola (desi-szombathely.hu)

Díjazott tanulóink:

Kulcsár Dorottya