Tavaszi fesztivál alsóban

Idén már másodszor szerveztünk Tavaszi fesztivált az alsós gyerekeknek iskolánkban.

A két napos fesztivál első napján az 1-2. osztályosok, a második napon pedig a 3-4. osztályosok mutatták meg milyen szépen szavalnak, mesélnek, énekelnek, zenélnek és táncolnak. Mintegy 50 gyermek vett részt a rendezvényen, s büszkén állt a mikrofon elé. Népszerűek voltak idén Romhányi József versei, de Petőfi Sándor és József Attila művei is szerepeltek a repertoárban, valamint magyar népmesét is hallhattunk szép számmal. Igazán fantasztikus előadások részesei lehettünk, melyen minden résztvevő nagyon jól érezte magát.

Napi ige

Légy kegyelmes, Uram, mert bajban vagyok.

(Zsolt 31,10)

Nektek pedig még a hajatok szála is mind számon van tartva. Ne féljetek!

(Lk 12,7)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács