Tavaszi fesztivál alsóban

Idén már másodszor szerveztünk Tavaszi fesztivált az alsós gyerekeknek iskolánkban.

A két napos fesztivál első napján az 1-2. osztályosok, a második napon pedig a 3-4. osztályosok mutatták meg milyen szépen szavalnak, mesélnek, énekelnek, zenélnek és táncolnak. Mintegy 50 gyermek vett részt a rendezvényen, s büszkén állt a mikrofon elé. Népszerűek voltak idén Romhányi József versei, de Petőfi Sándor és József Attila művei is szerepeltek a repertoárban, valamint magyar népmesét is hallhattunk szép számmal. Igazán fantasztikus előadások részesei lehettünk, melyen minden résztvevő nagyon jól érezte magát.

Napi ige

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács