Színjátszós sikerek

Arany-, ezüst minősítést és szakmai elismeréseket vehettek át színjátszóink az elmúlt hónapokban. Gratulálunk a szép eredményekért!

Szolnokra kapott meghívást a Reményik Suliszínház az ország legjobb színjátszó csoportjainak fesztiváljára a Nincsenapám, seanyám című előadásukért. A csapat már előzetesen a budapesti minősítő versenyen ezüst minősítést és két szakmai különdíjat kapott: Németh Gyöngyi a dramaturgiai munkájáért, Kerényi Dánniel és Kovács Pál a színészi játékért.

Arany minősítést kapott a Reménységek színjátszó csoport az országos gyermekszínjátszó verseny Vas megyei fordulóján. Ez továbbjutást eredményezett a regionális fordulóra, amit Budapesten tartottak. Itt már nem volt értékelés, a színvonalas előadásra díszoklevelet kapott a csoport: Seibert Réka, Meskó-Csépány Anna, Bedőcs Fruzsina, Simon Sára, Heitler Janka, Pilinszky Dóra, Kovács Anna, és Paksa László. Felkészítő: Németh Gyöngyi