Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.

Örömmel adjuk hírül iskolánk néptáncos legénycsapata, azaz a "Vasi Kislegényczéh" sikerét a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorában. Diákjaink a novemberi elődöntőben az erdélyi Szék község legényestáncával vívták ki a lehetőséget az újabb szereplésre, a decemberi középdöntőben pedig Rábaköz táncaival mutatkoznak be. A fiúk nagyon készülnek a megmérettetésre, hogy méltóképpen képviselhessék iskolánk és gyülekezetünk közösségét, valamint Vas megye ifjúságát!

December 13-án, pénteken este kísérjük figyelemmel a lelkes kis legénycsapat bemutatkozását, és segítsünk szavazatainkkal!

A döntőbe jutásról ugyanis már a közönség is dönthet!

SZAVAZÁS:

Mobilapplikáción keresztül (ingyenes), a MédiaKlikk Plusz alkalmazásban történő regisztrációt követően – a műsor kezdetétől 5 percenként!

SMS-ben (alapdíjas), a +36-20/30/70-4422-999-es számra küldött 21-es kóddal – akár 20 szavazat is leadható!

facebook.com/vasikislegenyczeh

A Magyarországi Evangélikus Egyház online újsága is meglátogatta a legénykéket a budapesti próbán, erről bővebben olvashatnak az alábbi linken:

De ha nem hisztek, nem maradtok meg!

(Ézs 7,9b)

Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.

(1Tim 6,12)