Soproni siker az egyházi iskolák vetélkedőjén

A Reményik-napokhoz kapcsolódó vetélkedő szoros eredményt hozott.

A hagyományosan minden évben a Reményik napok keretein belül szervezett egyházi iskolák vetélkedőjén idén 6 csapat versengett egymással. A vetélkedőben idén kiemelt témaként szerepelt Petőfi Sándor (idén ünnepeljük születésének 200. évfordulóját) és a "Hűséges falvak" (pontosan 100 éve kerültek vissza hazánkhoz). Az idei év feladatataihoz tartozott iskolánk névadója Reményik Sándor és a Reformáció ünnepéhez kapcsolódva Luther Márton élete és munkássága is.

A végig szoros versenyt a soproni Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola csapata nyerte. A második helyet a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola szerezte meg, míg a harmadik helyezést a bobai tagintézményünk érte el.

Minden csapatnak és felkészítő tanárainak szívből gratulálunk!