Soproni laborgyakorlaton vettek részt negyedikeseink

A soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziumba látogattak el negyedikeseink, ahol a laborgyakorlatokba kaphattak bepillantást.

Mindkét negyedik osztály két tanórán vett részt Sopronban, melyeken a diákok is kísérletezhettek a különböző tantárgyakhoz kapcsolódóan. Megismerkedhettek a különböző halmazállapotú anyagok tulajdonságaival, illetve láthatták valójában miből is készülnek kedvenc ételeik. A foglalkozások végén pedig látványos kísérlet közben meggyújtották egyik bátor tanítójukat.

 

 

Napi ige

Légy kegyelmes, Uram, mert bajban vagyok.

(Zsolt 31,10)

Nektek pedig még a hajatok szála is mind számon van tartva. Ne féljetek!

(Lk 12,7)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács