Soproni laborgyakorlaton vettek részt negyedikeseink

A soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnáziumba látogattak el negyedikeseink, ahol a laborgyakorlatokba kaphattak bepillantást.

Mindkét negyedik osztály két tanórán vett részt Sopronban, melyeken a diákok is kísérletezhettek a különböző tantárgyakhoz kapcsolódóan. Megismerkedhettek a különböző halmazállapotú anyagok tulajdonságaival, illetve láthatták valójában miből is készülnek kedvenc ételeik. A foglalkozások végén pedig látványos kísérlet közben meggyújtották egyik bátor tanítójukat.