RemFoci tábor

Az idei évben immár harmadik alkalommal került megrendezésre a RemFoci Tábor, ezúttal is - tavalyi évhez hasonlóan - Szlovákiában, Polny Kesovban.

A 11 reményikes tanulóhoz ez évben 9 oszták kisgyerek is csatlakozott - SC.Ruprecht U11-es játékosok. A gyerekeket szülők is kísérték, így a tábor teljes létszáma 27 főre bővült. A táborban a napi két edzés mellett természetesen időt szakítottunk a fürdőzésre, a társasjátékra, vetélkedőkre. A hét közepén pedig megmérkőzött egymással a két nemzet: Magyarország - Ausztria, mely mérkőzés végeredménye 8:7 - re zárult. A tábor zárónapján megrendezett büntetőrúgó versenyen Ausztria győzedelmeskedett 16-15-ös végeredménnyel. A táborban részt vevők ismét sok élménnyel és gazdagodhattak és a nehéz fizikai megerőltetést követően kezdhették meg a megérdemelt nyári pihenést!

Mindenkinek ezúton köszönjük a támogatást és a segítséget!

Edzők, szülők, tanár nénik