Rajzpályázat sikerek a digi időszakban

„Húsvét Hagyományok” címmel hirdetett rajpályázatot a Hagyományőrzés Kulturális Egyesület az online oktatás idején, melynek eredményhirdetését, s ünnepélyes díjátadóját nemrég tartották meg Budapesten. Tanulóink szép alkotásait is díjazták:

Általános iskola felső tagozat

3. Tóth Gréta

Általános iskola alsó tagozat 3 – 4 osztályosok

1. Faludi Olívia
2. Horváth Villő Julianna
3. Horváth Jázmin
3. Kecskeméti Lora Lídia

Közönség szavazat: Németh Janka

Általános iskola alsó tagozat 1 – 2 osztályosok

1. Horváth Elizabet
Közönség szavazat: Horváth Elizabet

Gratulálunk tanulóinknak a szép alkotásokhoz!

A rajzok megtekinthetők az egyesület oldalán is: https://hagyományőrzés.eu/palyazat/2020-rajz-palyazatok/

Diákjaink közül hárman részt tudtak venni a budapesti ünnepségen, ahol szép, értékes ajándékokkal és nagyon jó élményekkel lettek gazdagabbak. A jutalmak között Kovács Apollónia festőművész egy-egy alkotását is átvehették. A díjakat Bogdán István, az egyesület elnöke adta át az ügyes rajzolóknak.