Pedagógus találkozó Nyíregyházán

Nyíregyházán rendezték az idén a Nyári Evangélikus Pedagógus Találkozót, ahol intézményeinkből 7 fő vett rész.

A háromnapos összejövetel témája a digitális világ és annak kihívásai, s az ennek kapcsán megjelenő, pedagógusokra váró  feladatok körüljárása volt. Kollégáink megismerkedhettek a kirándulások alatt a 2002-ben világörökség részének nyilvánított Tokaj-hegyaljai történelmi borvidékkel. Tarcalon megnézték az Áldó Krisztus szobrát. A nagy melegben frissítő sétát tettek a méltán népszerű állatparkban Nyíregyházán. A szekcióüléseken többféle témába is betekintést nyerhettek: a holland iskolarendszerről, az ott folyó természettudományi tárgyak oktatásáról, az algoritmusos gondolkodás fejlesztéséről, az oktatásban használható digitális játékokról, felhasználásukról tudhattak meg többet. 

Kapcsolódó galéria

Pedagógus találkozó Nyíregyházán

Napi ige

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács