Pedagógus találkozó Nyíregyházán

Nyíregyházán rendezték az idén a Nyári Evangélikus Pedagógus Találkozót, ahol intézményeinkből 7 fő vett rész.

A háromnapos összejövetel témája a digitális világ és annak kihívásai, s az ennek kapcsán megjelenő, pedagógusokra váró  feladatok körüljárása volt. Kollégáink megismerkedhettek a kirándulások alatt a 2002-ben világörökség részének nyilvánított Tokaj-hegyaljai történelmi borvidékkel. Tarcalon megnézték az Áldó Krisztus szobrát. A nagy melegben frissítő sétát tettek a méltán népszerű állatparkban Nyíregyházán. A szekcióüléseken többféle témába is betekintést nyerhettek: a holland iskolarendszerről, az ott folyó természettudományi tárgyak oktatásáról, az algoritmusos gondolkodás fejlesztéséről, az oktatásban használható digitális játékokról, felhasználásukról tudhattak meg többet. 

Kapcsolódó galéria

Pedagógus találkozó Nyíregyházán

Napi ige

Én Istenem, én Istenem, miért hagytál el engem? Távol van tőlem a segítség, pedig jajgatva kiáltok!

(Zsolt 22,2)

Pétert tehát a börtönben őrizték, a gyülekezet pedig buzgón imádkozott érte Istenhez.

(ApCsel 12,5)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács