Országúti kerékpáros diákolimpia

Katavics Lili múlt vasárnap (2019/05/19) Debrecenben képviselte iskolánkat a Diákolimpia országúti kerékpáros versenyén.

Az eseményt a 354-es számú főút, nagyon jó minőségű, lezárt szakaszán rendezték meg. Népes mezőny gyűlt össze a különböző korcsoportokban (több, mint 220 fő vett részt a 6 korcsoportban). A 6 km-es időfutamban 4. helyezést ért el Lili (11:08 - 32,34 km/h átlaggal), majd a másfél óra múlva rajtoló 10 km-es mezőnyversenyben 5. lett (18:42 - 32,09 km/h). Az összetett versenyben pedig így a 4. helyet szerezte meg! Ezzel az eredménnyel az igazolt versenyzők között dobogóra állhatott volna!

Gratulálunk Lilinek a szép teljesítményhez!

 

Kapcsolódó galéria

Lili a kerékpáros diákolimpián

Napi ige

Sokféle szándék van az ember szívében, de csak az Úr tervei valósulnak meg.

(Péld 19,21)

Legyetek tehát bölcsek és józanok, hogy imádkozhassatok. Mindenekelőtt legyetek kitartóak az egymás iránti szeretetben…

(1Pt 4,7–8)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács