Országúti kerékpáros diákolimpia

Katavics Lili múlt vasárnap (2019/05/19) Debrecenben képviselte iskolánkat a Diákolimpia országúti kerékpáros versenyén.

Az eseményt a 354-es számú főút, nagyon jó minőségű, lezárt szakaszán rendezték meg. Népes mezőny gyűlt össze a különböző korcsoportokban (több, mint 220 fő vett részt a 6 korcsoportban). A 6 km-es időfutamban 4. helyezést ért el Lili (11:08 - 32,34 km/h átlaggal), majd a másfél óra múlva rajtoló 10 km-es mezőnyversenyben 5. lett (18:42 - 32,09 km/h). Az összetett versenyben pedig így a 4. helyet szerezte meg! Ezzel az eredménnyel az igazolt versenyzők között dobogóra állhatott volna!

Gratulálunk Lilinek a szép teljesítményhez!