Nyílt nap a bobai iskolában

Iskolánk bobai tagintézménye október 27-én tartotta nyílt napját, melyen a leendő elsősök betekinthettek a tudás várába. Középkori vendégeinknek köszönhetően az akkori várak lakóinak életével is megismerkedhettek.

A sikeres próbák teljesítése után mindenki ajándékban részesült, akinek pedig kedve tartotta hercegnővé és herceggé is válhatott.
A rájuk váró próbák pedig a következőek voltak: Süsüke a kis sárkány megmentése, ismerkedés az asztali tenisz rejtelmeivel, középkori tánc tanulása, kézműveskedés, végül és nem utolsó sorban a várjátékokon tesztelhették bátorságukat.
A megjelenő gyerekeket és szülőket köszöntötte: Kurucz Krisztina tagintézmény vezető, Sátory Károly igazgató, fenntartó részéről: Gregersen- Labossa György, Hegedüs Gábor iskolalelkész. Az iskolások pedig Mónika néni vezetésével bemutatták vendégeinknek, kik is voltak a lovagok.