Néptáncos sikerek

Szépen teljesítettek néptáncosaink a III. Országos Szóló Néptáncversenyen, melyet március 9-10-én rendeztek meg Sopronban. (Képek hamarosan!)
A néptáncos szólisták soproni versenyén iskolánk növendékei számot adhattak arról, milyen alapossággal sikerült elsajátítaniuk a zsűri előtt bemutatott táncaikat, s milyen előadói készségeket képesek megcsillantani, ha egyes egyedül vagy párjukkal birtokolják a színpadot. A versenyt három korosztályban hirdették meg a szervezők (lurkó, gyermek és ifjonc), melyek közül a két fiatalabb korcsoportban neveztek a Reményik táncosai. A legeredményesebben a "lurkók" szerepeltek:

Meskó-Csépány Krisztián - különdíj (tápai oláhos és frisses, párja: Fekete Zsófia),
Szekeres Boldizsár és Tárnoki Csenge - különdíj (berzencei kanásztánc)
Molnár Bence - "Figurás táncos" díj (széki tempó)
Szűcs Gábor - "Figurás táncos" díj (tápai oláhos)

Horváth Bence a Dr. Pesovár Ernő AMI növendékeként szerzett "Figurás táncos" oklevelet.