Népdaléneklési sikerek

Február 19-én a Bolyai Gyakorló Iskolában rendezték meg a "Tiszán innen, Dunán túl" népdalverseny megyei döntőjét, ahol iskolánk pacsirtái kimagasló teljesítménnyel vettek részt.
A 3-4. osztályosok korcsoportjában
Kovács Kincső, Boros Lili, Lóránth Lotti, Német Dóra, Zsankó Dalma, Szummer Ádám és Simon Bulcsú énekeltek Rábaközi dalokat. Ők ezüst minősítést kaptak.
7-12. osztályosok korcsoportjában Gurjber Sári szólóénekét szintén ezüst minősítéssel jutalmazta a zsűri,
míg az 5-6. évfolyamosoknál Zsankó Gréta, Horváth Boglárka, Kerti Júlia, Meskó-Csépány Anna és Németh Dorottya által alkotott énekegyüttes kiemelkedő arany minősítést értek el moldvai népdalcsokrukkal , így lehetőséget nyertek arra is, hogy az országos népdaléneklési versenyen is megmutathassák gyönyörű hangjukat.
Felkészítőjük: Tomcsányi-Kovács Szilvia
Ezúton is szívből gratulálunk az énekeseknek, és további sok sikert kívánunk nekik.