Németes tábori élmények

Idén már sokadik alkalommal, mégis egy kicsit másképp szerveztük német táborunk.

Délelőtt játékos szókincsfejlesztő nyelvórákkal és szórakoztató interaktív nyelvi foglalkozásokkal készültünk a gyerekeknek. Tanultunk az állatokról, gyümölcs és zöldségekről, Németországról. Természetesen a nyár és a nyaralás téma is előkerült. Pénteken interaktiv Quiz játékban összegeztük a tanultakat és jutalmaztuk az ügyes gyerekeket. Délután mindig a szórakozásé volt a főszerep. Jártunk a Kalandvárosban, fagyiztunk a Csónakázó tó partján, kézművesedtünk, gyümölcssalátát készítettünk, pizzázós mozi délutánt szerveztünk.

Egy vidám, jó hangulatú, élménydús nyári tábort zártunk!

Andi és Timi néni

Napi ige

[Izráel hegyei,] én mellettetek vagyok, és felétek fordulok: megművelnek és bevetnek titeket.

(Ez 36,9)

Hasonló a mennyek országa ahhoz a gazdához, aki korán reggel kiment, hogy munkásokat fogadjon a szőlőjébe.

(Mt 20,1)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács