Megyei szép olvasási, nyelvi verseny

Megyei szép olvasási, nyelvhelyességi és helyesírási versenyen jártunk alsós tanulóinkkal a Dési Iskolában április 13-án. Évfolyamonként 25-30 tanuló versenyzett a megyéből.

Iskolánkból a 2.osztályosokat a 2.a-ból Horváth Lili és Raffai Mór képviselték, akik nagyon szépen, kifejezően, hangsúlyozva olvastak egy Mátyás király mesét. Dicséret érte!

A 4.osztályosok közül Szőlősi Gábor 4.a., Horváth Anna 4.b, Raffai Lóránd 4.b.osztályos tanulók vettek részt. Nekik a szép, kifejező olvasás mellett nyelvhelyességi, helyesírási feladatlapot is ki kellett tölteniük. Az összesített versenyen Horváth Anna 4., Raffai Lóránd 8.,Szőlősi Gábor 9.helyezett lett.

Gratulálunk!

Ha vízen kelsz át, én veled vagyok, és ha folyókon, azok nem sodornak el. Ha tűzben jársz, nem perzselődsz meg, a láng nem éget meg téged.

(Ézs 43,2)

Mit féltek, ti kicsinyhitűek?

(Mt 8,26a)