Megkezdődött az olvasótábor

Már a negyedik évét kezdte meg idén az Olvasótábor. Ismét sok kis, lelkes nebuló jelentkezett erre a hétre.

A kiemelt téma az idén Magyarország, megismerkednek a gyerekek a megyékkel, folyókkal, híres szülöttekkel. A csapatnevek választásával indult a program, így megszületett a Tejfölös lángos csapat, de méltán híres focistánk, Puskás Ferenc, is megihlette a táborozókat. Délelőtt az elméjüket pallérozták a gyerekek, míg délután akadályversenyen mérték össze a csavaros észjárásukat.

Napi ige

Könnyem lett a kenyerem éjjel és nappal, mert egész nap ezt mondogatják nekem: Hol van a te Istened?

(Zsolt 42,4)

Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm erőtlenség által ér célhoz.

(2Kor 12,9a)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács