Megkezdődött az olvasótábor

Már a negyedik évét kezdte meg idén az Olvasótábor. Ismét sok kis, lelkes nebuló jelentkezett erre a hétre.

A kiemelt téma az idén Magyarország, megismerkednek a gyerekek a megyékkel, folyókkal, híres szülöttekkel. A csapatnevek választásával indult a program, így megszületett a Tejfölös lángos csapat, de méltán híres focistánk, Puskás Ferenc, is megihlette a táborozókat. Délelőtt az elméjüket pallérozták a gyerekek, míg délután akadályversenyen mérték össze a csavaros észjárásukat.

Napi ige

De ha nem hisztek, nem maradtok meg!

(Ézs 7,9b)

Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.

(1Tim 6,12)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács