Megemlékezések a Nemzeti Összetartozás Ünnepén

A trianoni békediktátum aláírásának 98. évfordulójára emlékezett iskolánk a Nemzeti Összetartozás Napján.

A rendezvényen felszólalt Dr. Surján László európa parlamenti képviselő és Dr. Puskás Tivadar Szombathely polgármestere. Az emlékezést műsorukkal színesítették a perbetei alapiskola diákjai. A megemlékezésen idén is részt vett testvériskolánk, a komáromszentpéteri Kossányi József Alapiskola és annak küldöttsége. Iskolánk diákjai magyar népdalokat adtak elő. A templomi rendezvény után közösen vonultunk át a városi megemlékezésre az első világháborús emlékműhöz, majd a rendezvény zárultával iskolánkban kötetlen beszélgetéssel zárult a nap.

Kapcsolódó cikkek:

http://www.szombathely.hu/

https://www.vaol.hu/

 

Napi ige

Bölcs szívű és hatalmas erejű ő: ki tudna ellene szegülve épségben maradni?

(Jób 9,4)

Ne legyetek nagyratörők, hanem az alázatosakhoz tartsátok magatokat. Ne legyetek bölcsek önmagatok szerint.

(Róm 12,16)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács