Közeledik a tábor vége

Csütörtökön az Olvasótáborosok, vízicsatával kezdték a napot az afrikai forróságnak köszönhetően.

A hűs teremben ezután könyveket ajánlottak egymásnak, s akváriumot készítettünk. Közben tv és rádiófelvétel is készült, melyet a Credo Rádió műsorán június 30-án, vasárnap 16 és 17 óra között hallhatnak, illetve az augusztus 2-i Nyitott ajtók evangélikus magazinban láthatnak a Szombathelyi Televízióban. A délután folyamán a csapatneveik ismertetése és a gyűjtőmunkáik bemutatása következett. A délutánt cserkészfoglalkozás koronázta meg.

Napi ige

Boldog nép az, amely tud neked ujjongani, amely orcád világosságában járhat, Uram!

(Zsolt 89,16)

Éljetek úgy, mint a világosság gyermekei. A világosság gyümölcse ugyanis csupa jóság, igazság és egyenesség.

(Ef 5,8–9)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács