Kiszurkoltuk a győzelmet!

A Nemzetek Ligája nyitányán jártunk.

Az UEFA a Magyarország - Anglia mérkőzést zártkapus mérkőzéssé tette, azonban 14 éven aluli gyerekek ingyen megtekinthették a mérkőzést. A lehetőséget kihasználva, iskolánk testnevelő tanárának, Tóth Zsoltnak a vezetésével 45 tanulónk látogathatott el a válogatott találkozóra.

Az útiköltség jelentős hányadát iskolánk alapítványa átvállalta, így egy kisebb összegért szerezhettek örök élményt tanulóink. A varázslatos hangulatú mérkőzésen a magyar válogatott ugyanis legyőzte az angolokat, amire hatvan éve nem volt példa.

Bízunk benne, hogy lesz még lehetőség hasonló programok szervezésére, hiszen egy-egy ilyen esemény hatalmas élmény a gyerekek számára.

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács