Kiemelkedő tanulóinkat is jutalmaztuk

Az idei tanévben is jutalmaztuk a kiemelkedő eredményeket elért tanulóinkat a bizonyítvány osztások alkalmain. A nyolcadikosok közül ketten vehették át intézményünk rangos elismerését a Reményik-gyűrűt.

Példamutató magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért és több tanulmányi területen elért kiemelkedő versenyeredményéért, valamint 8 év kiemelkedő munkájáért „Reményik Díj”-ban részesült Németh Míra 8.a osztályos tanulónk.

 

Kitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, kimagasló versenyeredményeiért és az iskoláért végzett közösségi munkájáért, áhítaton való szolgálatért, valamint 8 év kiemelkedő munkájáért „Reményik Díj”-ban részesült Tóth Bence Tamás 8.a osztályos tanulónk.

 

Igazgatói dicséretet, oklevél + könyvjutalmat, vagy oklevelet vehettek át azok a tanulóink, akik kimagasló tanulmányi eredményt és/vagy kulturális-, sporteredményt értek el és/vagy kimagasló művészeti, vagy közösségi tevékenységet végeztek a tanév során. Őket a hagyományos tanévzáró istentiszteleten rend szerint tapssal jutalmazza iskolánk közössége. Ebben a rendkívüli helyzetben azonban nem volt rá mód, így honlapunkon külön gratulálunk nekik az elért eredményeikért!

Osztályonként olvashatók a kiemelkedő tanulóink névsora:

8.a

Barbalics Eszter Kata, Barcsánics Iván, Jakab Jázmin Júlia, Kaibinger Olívia Anna, Magyar Luca, Marton Petra, Meskó-Csépány Krisztián, Molnár Dorka, Németh Míra, Németh Kristóf Sándor, Németh Bence László, Lakner Ádám, Lóránth Luca, Pintér Levente, Simon Benedek, Szabó Lilla, Szekeres Márton, Szűcs Gábor István, Tamás Flóra, Tóth Bence Tamás

 

8.b

Ágoston Júlia, Aizenpreisz Júlia, Balogh-Bartos Dénes, Bertha Kiara, Bodnár Bence Zoltán, Cser Rudolf, Grujber Sára, Kajtár Ádám, Kocsis Barnabás, Lakatos Máté Levente, Márkus Luca, Németh Miranda Ramóna, Pákozdi Tamás János, Schmitt Naomi Petra

7.a

Simon Sára, Pilinszky Dóra, Kőhalmi Rebeka, Sáray Péter, Siroki Emma, Ádám Júlia, Muntean Réka, Heitler Dávid, Borbás Hanna, Pala Renáta, Szőnye Laura

7.b

Bánfi Nóra, Bukits Gergő, Csizmazia Laura Anna, Horváth Boglárka, Horváth Evelin, Kern Dominika, Kovács Emese, Kovács Izabella, Makó Anna, Mátyás Dóra, Mátyás Lázár, Németh Mia Nikolett

6.a

Polgár Száva, Mihály Máté, Fessler Csenge, Treplán Márk

 

6.b

Badics Anna, Faludi Eliza, Németh Barnabás, Paksa Csanád, Seibert Réka, Ferenc Soma, Badics Dóra, Kajtár Luca, Meskó-Csépány Anna, Németh Botond, Rákos Barnabás, Simon Mátyás, Tárnoki Abigél, Tárnoki Gréta

 

5.a

Csizmazia Gergő, Gadányi Miklós, Németh Dávid, Kőhalmi Panka, Várkony Simon, Poór Balázs, Ár Dorottya, Németh Enikő, Rácz Dalma, Szummer Ádám, Kiss Panka Izabella, Szabó Réka, Haszon Ádám

5.b

Borsics Benedek, Farkas Miklós Döme, Hegedűs Zsombor, Horváth Zsombor, Kovács Regina, Márkus Anna, Németh Dorottya

 

4.a

Bódai Júlia, Boros Lili Júlia, Horváth Júlia Zsuzsanna, Kóta Júlia, Kovács Kincső, Kovács Orsolya, Lóránth Lotti, Magyar Benedek, Márkos Gréta Anda, Német Dóra, Reczetár Áhim, Zsankó Dalma

 

4.b

Hantó Ádám, Kecskeméti Lora Lídia, Kiss Dominik Samuel, Molnár Marcell, Németh Sára, Takács Luca, Tóth Gréta, Laski Gergő, Faludi Olívia, Horváth Cecília Mária, Hőbér Jázmin, Lehotay Nándor, Sáray Kata, Szőlősi András

 

3.a

Kővári Barnabás, Engelmayer Szofi, Henrik Ákos István, Módly Samu Márk, Pintér Dóra, Szitár Ádám, Szummer Dorka, Berta Péter, Ádám Veronika, Hanzsér Dominik, Mazzag Sarolta Anna

 

3.b

Horváth Belián, Szücs Levente Zolta, Horváth Bianka, Horváth Jázmin, Koltai Borbála, Szabó Hédi, Szántó Lili Dóra, Vojnovics Hanga, Vörös Miklós

2.a

Kernya Bálint, Németh Szonja, Németh Gréta, Maurer Gábor, Szőlősi Gábor, Sághy Emma, Egyed Boldizsár

2.b

Ekler Botond Sebestyén, Horváth Anna, Horváth Márk, Kóta Mihály, Molnáros Márton, Raffai Lóránd, Rózsa Soma Vajk, Szalai Mátyás

1.a

Csizmazia Ákos, Varga Kata, Német Ádám, Kádár Hunor, Németh Milán, Pintér Vica

 

1.b

Mundy Lenke, Varga Lilla, Paksa Bendegúz, Fekete Anna, Berta Gergely, Kaibinger Benedek Máté, Török Gergő

Napi ige

[Izráel hegyei,] én mellettetek vagyok, és felétek fordulok: megművelnek és bevetnek titeket.

(Ez 36,9)

Hasonló a mennyek országa ahhoz a gazdához, aki korán reggel kiment, hogy munkásokat fogadjon a szőlőjébe.

(Mt 20,1)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács