Ismét bemutatkozó napra várjuk a leendő elsősöket!

Kedves Szülők! Az idei évben ismét NYÍLT NAPON várjuk a hozzánk beiratkozni szándékozó gyermekeket és szüleiket.

Az alkalmon az érdeklődőknek szeretnénk képet adni iskolánk légköréről és az itt folyó munkáról. Itt nyílik lehetőség a JELENTKEZÉSI LAP kitöltésével jelentkezni iskolánkba.

Az ismételten erősödő járvány miatt azonban, arra kérjük a hozzánk látogatókat, hogy kisgyermekük csak egy szülővel érkezzen!

Kérjük, hogy a kísérő szülő rendelkezzen védettségi igazolvánnyal, vagy a rendezvény ideje alatt viseljen maszkot!

Kérjük továbbá, hogy aki a legkisebb mértékben is érzi magán bármilyen betegség jeleit, vagy gyermeke náthás, köhög, ne vegyen részt rendezvényünkön!
Az ő számukra is van lehetőség jelentkezni iskolánkba, DIGITÁLIS JELENTKEZÉSI LAP kitöltésével, amely felület november 13. és november 20. között használható.

Akik nem tudnak részt venni Nyílt Napunkon kérjük, hogy iskolánk életéről, munkánkról és a beiratkozással kapcsolatos teendőkről, honlapunkon tájékozódjanak!

A beiskolázás részleteit ezen a linken olvashatják: