Igényelhető a COVID-19 elleni oltás

Közeledik az iskolakezdés, amelyre ezúttal is még a koronavírus-járvány elleni védekezés jegyében készül az ország. A kormány lehetővé tette, hogy a 12 év feletti diákok az iskola falai közt is felvehessék a COVID-19 elleni oltóanyagot.

Az oltásigény felmérése intézményünkben augusztus 23-25. között zajlik elektronikus formában.

A tanulók oltása a Pfizer vakcinával történik majd, előre megadott időpontban:

-    augusztus 30-31. napja közül az egyik napon, előre meghatározott időszakban,

-    szeptember 2-3. napja közül az egyik napon, előre meghatározott időszakban.

Részletes tájékoztatást a fent kiemelt időpontban kapnak az osztályok levelezőrendszerén keresztül. Kérjük, hogy a kiküldésre kerülő levél megtekintése után szíveskedjenek az oltásigényről visszajelzést adni az osztályfőnökök felé augusztus 25-ig!