Idén is lesz kishuszár tábor Oszkón!

Az idén nyáron is megszervezésre kerülő táborba várjuk a jelentkezőket!

2021-ben ismét megrendezésre kerül a Klapka György Kishuszár Tagozatának tábora, melyben már a legkisebbek is megismerkedhetnek a hagyományőrzés fontosságával. Egyesületünk a 11. "Székely Határőr" Huszárezred életét képviseli.

A tábor alatt játékosan ismertetjük a huszárság történetét, bemutatjuk a korhű ruházatokat, fegyvereket, megismerkedünk a katonaság fontosságával, valamint íjászatra és lovaglásra is lehetőségük lesz a gyerekeknek.

Programok napi beosztása:
07.26. Hétfő
Délelőtt beköltözés a táborba, sátrak építése.
Délután lovaglás
07.27. Kedd
Délelőtt íjászkodás
Délután lovaglás
07.28 Szerda
Egésznapos program a katonasággal
07.29. Csütörtök
Győrváron a Horgásztónál töltünk el egy napot.
07.30 Péntek
Farkas Tibor és Veres Sándor biztonságtechnikai előadása, gyakorlati bemutatója.
07.31. Szombat
Bucsui Önkéntes Tűzoltó Egyesület bemutatója, megismerkedés a tűzoltók életével.
08.01. Vasárnap
Tábor bontás, haza indulás

Mindennapos játékos feladatok, vetélkedők, korhű film vetítések várják a gyerekeket.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, akkor jelentkezz hozzánk, várunk szeretettel!

Érdeklődni és jelentkezni a 06706613468-as telefonszámon vagy a kishuszarok.szhely@gmail.com email címen lehet.

A tábor díja 30.000Ft/fő, mely tartalmazza a napi 5x-i étkezést, szállást valamint a programok díjait.
Lehetőség van napközis táborra is, melynek díja 23.000Ft/fő, mely tartalmazza a napi 3x-i étkezést illetve a programok díjait.

Erőt, Tisztességet Luvi Kapitány!