Gazdag Erzsi verseny 2019-ben

A Magyar Kultúra Napjához kapcsolódóan rendezte meg iskolánk idén is Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyét, melyre idén is szép számmal jelentkeztek gyermekek.
A verseny egy kiállításmegnyitóval kezdődött. Az iskola folyosóin Babos Dávid és Németh Bálint természetfotósok munkáiból láthatnak ízelítőt az intézménybe látogatók. A köszöntők után megkezdődött az idei verseny. Ezúttal is az óvodás kategóriában jelentkeztek a legtöbben. A versenyzők egy Gazdag Erzsi művel és egy szabadon választott verssel, vagy mesével készültek. Nagyon ügyesek voltak a gyerekek, nem volt könnyű dolga a zsűrinek, így volt, hogy mindkét művet meghallgatták a helyezések eldöntéséhez.
A zsűri idei elnöke Marekné Stubán Beáta, a győri Péterffy Sándor Evangélikus Iskola igazgatóhelyettese volt. A verseny eredményei a következők:

Óvodás korosztály
Különdíjasok:
- Bujtor Máté Benett, Hétszínvirág Óvoda, felkészítő: Karcza Ildikó
- Gellén Zoé, Benczúr Gyula Utcai Óvoda, felkészítő: Frigy Lilla
- Balog Emma Dorina, Gazdag Erzsi Óvoda, felkészítő: Böndicz Rita
- Kardos Hanna, Pipitér Óvoda, felkészítő: Fintorné Kiss Virág

Gál Hanna, Mocorgó Óvoda, felkészítő: Mátyás Karolina Mónika

2. helyezett:
Vörös Damján Flórián, Vármelléki Óvoda - Sárvár, felkészítő: Gombásiné Fürdős Dorina

Borsos Dorka, Szivárvány Óvoda, felkészítő: Máté Ildikó

1-2. osztályosok