Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztivál sikerei

Tanulóink közül többen képviselték iskolánkat a Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztiválon, melyet az AGORA Szombathelyi Kulturális Központban rendeztek meg gyermeknapon. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek a szép eredményekhez!

Francsics Emília 1.b osztályos tanulónk arany-, míg osztálytársa Péteri Emma ezüst minősítést ért el.

A 2.b osztályos tanulóink is szép eredményeket értek el. Mundy Lenke arany-, Paksa Bendegúz arany- és Fekete Anna ezüst minősítést kapott a mávészeti fesztiválon.

A 3.a osztályból Sághy Emma bronz minősítést érdemelt ki az előadóművészeti bemutatón.

Koltai Borbála 4. B és Szummer Dorka 4. A osztályos tanulók a Művészeti Iskola Kortárstánc tanszakának Kreatív táncosai is szép sikert értek el a Forgószínpad 2021 Ifjúsági Művészeti Fesztiválon. Az AGORA Szombathelyi Kulturális Központban megrendezett eseményen ezüst minősítéssel jutalmazták a lányokat.  "Sergés" című táncukat felkészítő tanárukkal közösen alkották.