Fenntarthatósági témahét volt iskolánkban

Iskolánk 12 osztálya vett részt a "Környezetvédelem és fenntarthatóság a klímaváltozás árnyékában" elnevezésű projekt keretében megvalósuló „Dél-Pesti-Vasi Vízőrzők" című tanulmányi versenyben.

Az iskolánkba érkezett trénerek motivációs beszélgetések, filmek bemutatása után a 3. és 4. osztályosokkal  papíralapú, a felsősökkel  online tesztet töltettek ki.

A héten további környezetvédelmi előadásokat is hallhattak osztályonként diákjaink.

Az iskolánk által meghirdetett ÖKO-NET tanulmányi verseny értékelésére is a témahéten került sor. Gratulálunk nyerteseinknek!

Az eredmények:

1. Kovács Barnabás - Dési Huber István Általános Iskola, Szombathely

2. Polgár Bálint - Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola

3. Varga Máté - NEumann János Általános Iskola, Szombathely

3. Antal Dániel - Táplányszentkereszti Apácszai Csere János Általános Iskola

Felső tagozatos diákjaink a ZöldOkos Kupa Verseny regionális középdöntőjében jártak Veszprémben. A csapatunk tagjai: Haszon Ádám, Horváth Csanád és Várkony Simon 7.a osztályos tanulók.

Felkészítőjük: Hajósné Molnár Hajnalka