Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!

"Köszönet a kollégáknak: Kővári Rékának, Tóth Biankának és feleségemnek, Györke Eszternek - kitűnő csapatot alkottunk a gyerekekkel! 😁
Köszönet Szarka Zsolt "tiszteletbeli vasi" néptáncmesternek, aki nagy szeretettel és jó tanácsokkal állt a fiaink mellé 😍
Köszönet a szülőknek és a táncostársaknak, akik támogatása sokat jelentett számunkra! 🥰
Köszönet mindazon szombathelyi és gencsi barátainknak, akiknek közössége, élő példája hozzájárult legényeink hiteles szerepléséhez - kevéssé ismert, de számunkra annál kedvesebb vasi tánchagyományunk élményszerű bemutatásához!!! ❤️❤️❤️
Hajrá Szökős, hajrá Gencsapáti, hajrá Ifjú Nemzedék!!!"

"Peti bácsi"

A döntős produkciót itt láthatják:
 
 
 
Míg a legények a budapesti döntőre készülődtek, itthon is lelkes rajongótábor gyülekezett a kápolnában. Egyre fokozódott a hangulat, ahogy közeledett a Vasi Kislegényczéh szereplése. A táncostársak frappáns buzdító szöveget költöttek, s tanítottak a várakozóknak, melyet a Szombathelyi Televízió munkatársainak segítségével hallhattak is a páva műsorát nézők. Határtalan öröm lett úrrá a kápolnában az eredményhirdetés ideje alatt. Büszkék lehetünk mindannyian a vasi kislegényekre!
 

 

 

Napi ige

Felhangzik még a vidám örvendezés hangja, a vőlegény és a menyasszony hangja és azoké, akik így énekelnek: Adjatok hálát a Seregek Urának, mert jó az Úr, mert örökké tart szeretete!

(Jer 33,11a–b)

Jézus ezt mondta nekik: Vajon böjtölhet-e a násznép, amíg velük van a vőlegény? Addig, amíg velük van a vőlegény, nem böjtölhetnek.

(Mk 2,19)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács