Első-második hely hittanversenyen

Mintegy 220 diák részvételével rendezték az idei evangélikus hittanversenyt a vasi egyházmegyében, Bükön volt a megyei forduló. Négy korcsoportban versengtek a diákok, négyfős csapatokban, köztük iskolánk és gyülekezetünk csapatai is.

Az első-másodikosok között a szombathelyi Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola csapata nyert. Ők képviselhetik ebben a korcsoportban Vas megyét az országos döntőben március 30-án.

A csapat tagjai:

Karádi Bodza Virág

Tóth Anasztázia

Soós Anna Hermina

Soós Tünde

A harmadik-negyedikes korosztályban második helyet szerezte meg szombathelyi evangélikus gyülekezet csapata.

Boros Lili

Sóskuti Hanna

Németh Diána

Felkészítőjük: Gömbös Katalin hitoktató

Gratulálunk a nagyon szép eredményekhez!

A hittanverseny mellett gyereknapot és  sakkversenyt is rendeztek, így többen az iskolából részt vettek még az eseményen. (Kern Adél,Kovács Orsolya,Nagy Jázmin,Borsics Benedek)