Egészségnevelési nap iskolánkban

Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.

A tornateremben az Egészségfejlesztési Iroda munkatársai táplálkozással és fogápolással kapcsolatos tájékoztatót tartottak, interaktív társasjátékot játszottak a gyerekekkel. Az iskola védőnője, Virágné Tavaszi Erika pedig minden osztálynak előadásokat tartott, melyek korosztályoktól függően a test- és fogápolásról, egészséges táplálkozásról és a veszélyforrásokról szóltak. A délután folyamán minden osztály készített valamilyen egészséges ételt. Voltak akik gyümölcssalátát, mások egészséges szendvicseket fogyaszthattak el közösen.

Napi ige

[Az Úr] mennyei kenyérrel tartotta jól őket. Megnyitotta a kősziklát, és ömlött a víz, folyó áradt a szomjú földön. Mert emlékezett szent ígéretére…

(Zsolt 105,40–42)

Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, aki megáldott minket mennyei világának minden lelki áldásával Krisztusban.

(Ef 1,3)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács