Egészségnevelési nap iskolánkban

Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.

A tornateremben az Egészségfejlesztési Iroda munkatársai táplálkozással és fogápolással kapcsolatos tájékoztatót tartottak, interaktív társasjátékot játszottak a gyerekekkel. Az iskola védőnője, Virágné Tavaszi Erika pedig minden osztálynak előadásokat tartott, melyek korosztályoktól függően a test- és fogápolásról, egészséges táplálkozásról és a veszélyforrásokról szóltak. A délután folyamán minden osztály készített valamilyen egészséges ételt. Voltak akik gyümölcssalátát, mások egészséges szendvicseket fogyaszthattak el közösen.

Napi ige

De ha nem hisztek, nem maradtok meg!

(Ézs 7,9b)

Harcold meg a hit nemes harcát, ragadd meg az örök életet, amelyre elhívattál, amelyről vallást tettél szép hitvallással sok tanú előtt.

(1Tim 6,12)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács