Bozsik foci iskolánkban

Iskolánk rendezte meg a III-IV. korcsoportos Intézményi Bozsik Program mérkőzéseit, a programban résztvevő iskolák csapataival mérték össze a tudásukat diákjaink.

A jó hangulatú mérkőzéseken a hazai pálya előnyét élvező csapatunk jó játékkal igyekezett meghálálni a lelkes közönség buzdítását, amely többé-kevésbé sikerült is. A torna végén a programban résztvevő iskolák diákjai átvehették a teljesítményük elismerését szolgáló érmeket.

III. korcsoport: Tóth László, Ferencz Soma, Szekeres Boldizsár, Heitler Dávid, Poór Patrik, Németh Máté, Sáray Péter, Rákóczi András

IV. korcsoport: Bodnár Bence, Tóth Dávid, Munteán Áron, Nagy Dávid, Békési Péter, Németh Máté, Sabáli Soma, Bukics Balázs, Pintér Kende, Horváth Zoltán

Felkészítő: Tóth Zsolt