Bemutatkozott iskolánk

Rekord számú érdeklődőt fogadott iskolánk bemutatkozó nyílt napján. A kis ovisok az évszakokhoz kötődő foglalkozásokon vehettek részt november 17-én.

A szombati nyílt napon elsőként Gregersen-Labossa György lelkész, majd Sátory Károly igazgató köszöntötte a gyerekeket és szüleiket. Ezt a 4.b tanulóinak előadása követte, akik bemutatták az ovisoknak, hogy a négy évszak tündérei, hogyan változtatják át a természetet. A tanító nénik vezetésével négy foglalkozáson vehettek részt a gyerekek, kézműveskedtek, táncoltak, énekeltek, s magokat válogattak. Mindeközben a szülők az intézmény vezetőit kérdezhették az iskola életéről, oktatásról, s a hitéletről.

Az iskola a 2019/20-as tanévben is 2 osztályt indít majd, legfeljebb 25 fős osztálylétszámokkal. A következő hetekben személyesen is megismerkednek majd azokkal a szülőkkel és gyerekekkel, akik mindenképpen ezt az intézményt választanák.