Barátunk a természet

Az idei Olvasótábor a Barátunk a természet címet viseli. Napról napra láthatnak majd hangulatképeket a táborozók életéből.

A gyerekek a hét során a természet kincseivel (állatok és növények) ismerkednek meg és az ismereteiket, elsősorban önműveléssel, csapatmunkában sajátítják el. A lelkes gyerekek ma Csónakázó tónál kutakodtak, irányított kérdések segítségével, gyűjtöttek "tücsköt és bogarat", sőt, az iskolában egy preparált halfejet is megszemlélhettek. Természetesen a könyvekben is búvárkodtak, ki-ki, a csapatnevének megfelelő témában.

Napi ige

Bölcs szívű és hatalmas erejű ő: ki tudna ellene szegülve épségben maradni?

(Jób 9,4)

Ne legyetek nagyratörők, hanem az alázatosakhoz tartsátok magatokat. Ne legyetek bölcsek önmagatok szerint.

(Róm 12,16)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács