A Reményik-vetélkedő eredménye

Az egyházi iskolák közötti vetélkedőjének eredményei

Az idei tanévben sok minden máshogy alakult a járványhelyzet miatt, így az iskolánk névadójához kapcsolódó egyházi iskolák közötti vetélkedő rendezését is újra kellett tervezni, mivel a szokásos módon nem valósíthattuk meg.

Az idei, 2020-as évet hazánk kormánya a Nemzeti Összetartozás évének szentelte/szenteli. Ennek kapcsán az idei verseny tematikája is ehhez kapcsolódott. A versenyen induló iskoláknak egy online feladatlap kitöltése mellett egy a trianoni-békediktátum témájához kapcsolódó társasjátékot kellett elkészítenie.

Az online feladatlapot a Redmenta alkalmazás segítségével tölthették ki a csapatok. A feladatlap eredményes kitöltését az előre megadott források segítették.

A beküldött társasjátékokat az alábbi szempontok alapján értékelte a zsűri:

• az elkészített játék minősége, használhatósága
  • szakmai, tartalmi kidolgozottsága
  • gyakorlati alkalmazhatósága

A zsűri a fenti pontokat is figyelembe véve azt a döntést hozta, hogy az idei tanévben a helyezések között nem tesz különbségek, hiszen az online feladatot minden csapat hibátlanul oldotta meg. A társasjátékok mindegyikét rendkívül magas színvonalon készítették el mind kivitelezésben, mind szakmailag kifogástalan munkák születtek.

Nagyon hálásak vagyunk azért, hogy ilyen alapos munkák születtek, kérjük fogadják szeretettel iskolánk ajándékait, amit postai úton juttatunk el a versenyző intézményeknek (a versenyzőknek és a felkészítőjüknek).

A három díjazott iskola csapatának tagjai:

Döbrentei Gábor Evangélikus Általános és Művészeti Iskola – Boba

• Sarlós Liliána
  • Gáncs Nándor
  • Hujber Bálint
  • Zsoldos Patrik

Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola – Sopron

• Varga Gabriella Lilla
  • Répássy Luca
  • Kabók Flórián
  • Deák Máté

Kossányi József Alapiskola – Komáromszentpéter

• Korbel Erika
  • Marikovec Dóra
  • Zsidek Lilla
  • Zsidek Zoé

Minden versenyzőnek és felkészítőjének gratulálunk!