A könyvek birodalmában

Szerdán az Olvasótáborosok a Berzsenyi Dániel Könyvtárba látogattak, ahol a hét témájához kapcsolódóan, a vízből született fiú meséjét hallgatták meg.

Beszélgettek a könyvtáros nénivel  arról, milyen jó, hogy szerető család veszi őket körül, s milyen gondolatokat ébresztett bennük a főszereplő kisfiú sorsa. Majd kézműveskedés következett. Az ebéd után könyvajánlós percek voltak, a kedvenc könyvüket mutatták be egymásnak a gyerekek. Végül egy  igazi nyári filmkalandban volt részük, s hogy a moziélmény még teljesebb legyen, pattogtattak kukoricát, s ették meg közösen. 

Kapcsolódó galéria

Olvasótábor 3. nap

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács