A könyvek birodalmában

Szerdán az Olvasótáborosok a Berzsenyi Dániel Könyvtárba látogattak, ahol a hét témájához kapcsolódóan, a vízből született fiú meséjét hallgatták meg.

Beszélgettek a könyvtáros nénivel  arról, milyen jó, hogy szerető család veszi őket körül, s milyen gondolatokat ébresztett bennük a főszereplő kisfiú sorsa. Majd kézműveskedés következett. Az ebéd után könyvajánlós percek voltak, a kedvenc könyvüket mutatták be egymásnak a gyerekek. Végül egy  igazi nyári filmkalandban volt részük, s hogy a moziélmény még teljesebb legyen, pattogtattak kukoricát, s ették meg közösen. 

Kapcsolódó galéria

Olvasótábor 3. nap

Napi ige

Bölcs szívű és hatalmas erejű ő: ki tudna ellene szegülve épségben maradni?

(Jób 9,4)

Ne legyetek nagyratörők, hanem az alázatosakhoz tartsátok magatokat. Ne legyetek bölcsek önmagatok szerint.

(Róm 12,16)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács