A Boglya Együttes is zenélt a bobai iskola táborában

A negyedik tábornapon is színes programok várták a bobai tanulókat.

A csütörtöki áhítat után az önismereti foglakozás keretében összegyűjtöttük egy szerintünk jó király tulajdonságait. Megbeszéltük, hogy hogyan felelt meg ezeknek a kritériumoknak Dávid király. A művészeti nevelés és a sport ma tánccal, zenével és énekkel valósult meg. „Körtánccal dicsérjék nevét” - Körtáncot tanultunk a délelőtt során. Délután pedig vendégünk volt a Boglya Népzenei Együttes. Hangszerbemutató, tánc és koncert várt ránk. A nagy melegre való tekintettel a maradék időt fürdéssel, vízibombázással és vízipisztolyozással töltöttük.Köszönetet mondunk a sok finomságért, ami ma is az asztalunkra került. Többek között a rengeteg palacsintáért és a finom sütiért. Köszönet mindenkinek, aki a héten azon fáradozott, hogy ez a négy nap igazán élmény legyen. "Aki ételt, italt adott, annak neve legyen áldott! Ámen"

Kapcsolódó galéria

Tábor Bobán 1. hét 4. nap

Napi ige

Ekkor azt mondta [Isten Jákóbnak]: Én vagyok az Isten, atyádnak Istene! Ne félj… Én megyek veled Egyiptomba, és én is foglak visszahozni.

(1Móz 46,3–4)

Ezért tehát a lankadt kezeket és a megroskadt térdeket erősítsétek meg, és egyenes ösvényen járjatok.

(Zsid 12,12–13)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács