A Boglya Együttes is zenélt a bobai iskola táborában

A negyedik tábornapon is színes programok várták a bobai tanulókat.

A csütörtöki áhítat után az önismereti foglakozás keretében összegyűjtöttük egy szerintünk jó király tulajdonságait. Megbeszéltük, hogy hogyan felelt meg ezeknek a kritériumoknak Dávid király. A művészeti nevelés és a sport ma tánccal, zenével és énekkel valósult meg. „Körtánccal dicsérjék nevét” - Körtáncot tanultunk a délelőtt során. Délután pedig vendégünk volt a Boglya Népzenei Együttes. Hangszerbemutató, tánc és koncert várt ránk. A nagy melegre való tekintettel a maradék időt fürdéssel, vízibombázással és vízipisztolyozással töltöttük.Köszönetet mondunk a sok finomságért, ami ma is az asztalunkra került. Többek között a rengeteg palacsintáért és a finom sütiért. Köszönet mindenkinek, aki a héten azon fáradozott, hogy ez a négy nap igazán élmény legyen. "Aki ételt, italt adott, annak neve legyen áldott! Ámen"

Napi ige

Légy kegyelmes, Uram, mert bajban vagyok.

(Zsolt 31,10)

Nektek pedig még a hajatok szála is mind számon van tartva. Ne féljetek!

(Lk 12,7)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács