Nemzeti Összetartozás Napja Meghívó

Tisztelt Szülők!

Iskolánk megalakulása óta fontos nevelési célunk, hogy közösségünkben minél jobban erősítsük a nemzeti összetartozás gondolatát. Erre bennünket nem csak saját meggyőződésünk, de iskolánk névadójának, a kolozsvári születésű Reményik Sándornak szellemi hagyatéka is kötelez. Intézményünk minden évben, a Nemzeti Összetartozás Napjához kötve ünnepi megemlékezést szervez. A rendezvényre meghívjuk a felvidéki testvériskoláink tanulóit és pedagógusait is. 

A két napos rendezvény megnyitója 2023. június 5-én 17 órakor kezdődik az evangélikus templomban, a záró rendezvény pedig június 6-án, 18 órakor kerül megrendezésre az MMIK-ban.

Az alkalomra szeretettel hívjuk iskolánk szülői közösségét!

Tisztelettel:

Sátory Károly
igazgató

 

Napi ige

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács