MEGVÁSÁROLTUK A VOLT EPCOS IRODAÉPÜLETÉT ÉS A HOZZÁ TARTOZÓ TERÜLETET

Iskolánk igazgatója tegnap írta alá az adásvételi szerződést, miszerint a várostól az iskola megvásárolja a volt Epcos irodaépületét és a hozzá tartozó területet.

Bár 2011-ben új épületszárnnyal bővítettük az iskola épületét, hamarosan a bővített épület is kicsinek bizonyult.

Régóta bérlünk az Epcos irodaépületében tantermeket, hogy kicsit enyhítsünk a helyhiányon.

Mára eljött a pillanat, hogy az egész épület a miénk lett. Ezzel megnyílt a lehetőség, hogy igényes, tágas tantermeket, szaktantermeket alakítsunk ki mind az alap, mind a művészeti iskola számára. Az épülethez tartozó területen lehet majd a tornaterem és a parkolók is.

Az ingatlant iskolánk tartalékalapjából és az egyházunktól kapott kölcsönből vettük meg, bruttó 412.750.000,- forintért.