Könyvbemutató

Egy leukémiából felgyógyult beteg - Iványi Kinga Anna - eredeti naplójából készült segítő könyv

Meghívó

Szeretettel várjuk az Alpokalja a Daganatos Gyermekekért Alapítvány nevében a 2022. szeptember 24-én tartandó könyvbemutatónkra. Egy leukémiából felgyógyult betegünk - Iványi Kinga Anna - eredeti naplójából készítettünk segítő könyvet. A napló alapján írt kéziratban Kinga emlékeit a családtagok kiegészítették. A könyvben megszólal a szerző édesanyja, édesapja és a betegségét különböző életkorukban megélt testvérei – így még mélyebb betekintést nyerhetünk a család egységébe, a lelkekbe, a megküzdési stratégiákba, a bennük felmerülő kérdésekbe, melyeket tizenöt év távlatából meg is válaszolnak.

Ajánljuk ezt a könyvet a tizenéves beteg gyermekeknek, valamint bármely korosztályhoz tartozó beteg gyermek családjának, rokonainak, barátainak – akik ha elolvassák, erőt meríthetnek a kezelések alatt átélt nehéz, embert próbáló, fájdalmas, küzdelmes és reményvesztett időszakokban. A bennük oly gyakran felmerülő kérdésekre választ kaphatnak könyvünk szereplőitől, akik saját tapasztalataikat, megélt, átélt élményeiket, érzéseiket fogalmazzák meg.