Jótékonysági bál 2024

Kedves Szülők!

Szeretettel hívjuk Önöket iskolánk, JÓTÉKONYSÁGI BÁLJÁRA!

A bált, hagyományainkhoz hűen az idei esztendőben is megrendezzük, mellyel szeretnénk lehetőséget teremteni arra, hogy iskolánk felnőtt közössége oldott, közvetlen hangulatban, egymást még jobban megismerve, közösen szórakozhasson.

A bál időpontja:           2024. február 9. (péntek) 19 óra (Kapunyitás: 18.30 órakor)

Helyszín:          Haladás Sportkomplexum VIP terem (Szombathely, Rohonci út 3.)

Belépő díj:       10.000 Ft/fő, mely tartalmazza a vacsora árát is.

A belépőjegyek megvásárlásával a résztvevők egyben önzetlen anyagi felajánlást is tesznek, hiszen a bál bevételének teljes összegét az új épületünk fejlesztésére, felszerelésére fordítjuk.

Szívesen fogadjuk és köszönjük azon szülők felajánlásait is, akik nem tudnak ugyan részt venni rendezvényünkön, de anyagi hozzájárulásukkal támogatják céljaink megvalósulását.

Amennyiben lehetőségük engedi, kérjük, hogy tombolatárgyakat felajánlani szíveskedjenek.

A belépőjegyek árát, a felajánlásokat a jelentkezési lappal együtt 2024. január 24-ig kérjük az osztályfőnököknél, a tombolatárgyakat 2024. február 4-ig az igazgatóhelyettesi irodába leadni szíveskedjenek.

Részletek az osztályfőnököknél!

Mindenkit szeretettel várunk, és jó szórakozást kívánunk!

Főoldalkép forrása: https://sportkomplexum.hu/