Iskolánk részt vett a városi lány labdarúgó tornán

Iskolánk részt vett a városi lány labdarúgó tornán, amit az Illés Akadémián rendeztek meg. Az iskolákat a 2 db 3 fős csoportba osztották, ahol az első két helyezett jutott az elődöntőbe. Diákjaink nagy küzdelemben 1 győzelemmel és 1 vereséggel végül bekerültek a legjobb 4 csapat közé. Itt a Zrínyi iskola magabiztosan győzött le bennünket, míg a Paragvári iskola elleni mérkőzés a találkozó hajrájában dőlt el, sajnos nem a mi javunkra, így végül a 6 csapatos tornán a 4. helyen végeztünk. A lányok mosolyogva,sok szép megoldást bemutatva a sportszerűség kereteit maximálisan betartva, szenvedélyesen futballozva öregbítették iskolánk hírnevét! Külön büszkeség számunkra, hogy a torna legjobb játékosának iskolánk diákját Varga Katalint választották meg!

A csapat tagjai:

Cseke Emma